Hakkımızda

Evinizde otururken hep şöyle deniz gören, İzmir Körfezi'ni  kuş bakışı gören bir yer düşünmüşsünüzdür..Nerede? Tüm İzmiri  gören bir yerde, Karşıyaka'nın en güzel yerinde..Oradan tüm izmir görünür.

Çam ağaçlarının arasından kıvrılan bir yolla ulaşılan Seyirtepe, yolculuğun sonunda eşsiz bir manzara ile sizleri ödüllendiriyor.Ancak Seyirtepe'de bulabilecekleriniz manzarayla sınırlı değil.İzmir'i keyifle seyrederken eşsiz kalitede ve lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restaurantlar ,sıcak çayınızı yudumlayabileceğiniz cafeler,çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz oyun alanları da Seyirtepe'nin sunduğu imkanlar arasında.

Karşıyaka' da muhteşem köfrez manzarası  ile doğanın birleştiği noktada Seyirtepe..Eşsiz zenginlikteki menüleri ile...Seyirtepe Restaurant'da yemek yemenin keyfini çıkarın. En güzel gününüzü İzmir'in en güzel yerinde Seyirtepe'de sevdiklerinizle  beraber geçirin..

Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren hissetmeye başlayacağınız çevreye ve yaşama saygı anlayışı, geri dönerken içinizde huzur ve sevgiye dönüşecek...

Sizleri en iyi şekilde ağırlamak bizim için bir onurdur...
bilgi al  teklif al   Düğün  Planla  
Düğün Salonları Copyright 2012 izmirseyirtepe.com   Kullanım Şartları  Gizlilik