Kır Düğün Fiyatları


Açık havada, doğal ortamda yemekli ya da kokteyl biçiminde, müzik eşliğinde yapılan düğünlere kır düğünü diyoruz. Kır düğünü, ilkbaharla başlayan sıcak aylarda evlenecek çiftlerin vazgeçilmezidir. Doğal ortamında, doğal süslemelerle yapılacak olan kır düğünün tadı ve unutulmazlığı organizasyon şirketinin başarısıyla doğru orantılıdır. Papatyalar, doğayla uyumlu pastel renkler, balonlar ve rahatlık bu düğünlerdedir.

Kır düğün fiyatları, salon fiyatlarına göre daha uygundur. Evlenecek çiftlerin düğün için ayırdıkları bütçenin büyüklüğüne göre, organizasyonun niteliği değişmektedir. Düğününüzün tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız, bu günün organizasyonunu profesyonel bir firmaya bırakabilirsiniz. Bu firmalar isteklerinize, tarzınıza ve bütçenize uygun bir kır düğünü hazırlayarak, sizin için en mükemmelini yaparlar. Ancak organizasyon şirketi ararken, verilen hizmetler ve bütçenize uygunluk konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Kokteyl biçiminde düzenlenen kır düğününün fiyatı ile yemekli düzenlenen kır düğününün fiyatı aynı değildir. Bu konuda SEYİRTEPE kır düğünü organizasyonuyla, isteğinize, tarzınıza ve bütçenize uygun hizmetler sunmaya hazırdır.

Evlenecek her çift, yemyeşil çimenlerin üzerinde salınıp, ılık ılık rüzgârların estiği, çiçeklerin mis gibi koktuğu, müziğin büyüsüne kendilerini kaptırdıkları bir kır düğünü yapmak ister. Kır düğünlerinin fiyatı, düğünün niteliğine ve mekândan mekâna değişmektedir. Kesin bir rakam söylemek olası değildir. Ancak fiyat, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler, hoş geldiniz kokteyli, kutlama pastası ve yemek 70 liradan başlayıp, yukarılara doğru gitmektedir. Kokteyl biçimindeki kır düğünü fiyatı ise, 20 liradan başlayıp yukarıya doğru çıkmaktadır.

Kır düğünü düzenleyen firmalar bu hizmetleri hazırlamış oldukları paketler halinde sunmaktadırlar. Müzik, süsleme, yiyecek ve içecek, fotoğraf ve video çekimi, kutlama pastası dahil fiyatların yanı sıra sizin isteklerinize uygun hizmet fiyatları da mümkündür. Fiyatlara etki eden nedenlerden biri de düğünün zamanıdır. Hafta içi fiyatları hafta sonu fiyatlarından daha uygundur.

SEYİRTEPE, profesyonel kadrosu, kaliteli hizmet ilkesiyle, 100 ile 1000 kişi kapasiteli üç ayrı kır bahçesiyle, kır düğünleriniz için size düğününüzde misafir olma rahatlığını sunmaktadır.

izmir kır düğün fiyatları, kır düğün mekanları fiyatları, kır düğün fiyatları, kır düğünü fiyatları,düğün organizasyon fiyatları
kır düğün fiyatları
bilgi al  teklif al   Düğün  Planla  
Düğün Salonları Copyright 2012 izmirseyirtepe.com   Kullanım Şartları  Gizlilik